İptal ve Ertelemeler

 

 

MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne), hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlar, sağlık sorunları ve benzeri durumlarda etkinlikleri  iptal edebilir veya erteleyebilir. Bir etkinlik, iptal edildiğinde uygulanacak prosedür MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne) tarafından belirlenir ve duyurulur. Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda sosyal medyadan, internet sitesinden veya MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne)’nden (0312 428 28 22) bilgi alabilirsiniz.

İptallerde MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne), size bilet bedelini geri ödeyecektir. Bir etkinliğin yeri veya tarihi değiştirildiği takdirde, bilet bedelinin iadesi konusunda belirli sınırlamalar getirebilmektedir. Bu konuya ilişkin tam ve detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.

İptal ve ertelemelerde MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne) ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne) Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya cankayasahne.com 'a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya e-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya cankayasahne.com 'a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Geri ödemeler konusunda MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne) tarafından belirlenen son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bir gösterinin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda gösteri MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne) geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir.

Oyun iptali ve ertelemeler dışında satın alınan biletler kesindir ve iadesizdir. MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne) bilet iadesi ve değişikliği yapmamaktadır.

Önemli Uyarı: MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne) gişesinden alınan biletlerin iptal ve ertelemesi söz konusu olduğunda  bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne) teslim edilmesi zorunludur. Biletlerin MİMART VİDEO PROD. LTD. ŞTİ.(Çankaya Sahne)’ne ulaştırılması sorumluluğu tamamen müşteriye aittir.