İptal ve Ertelemeler

 

Çankaya Sahne, hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda etkinlikleri, gösterileri iptal edebilir veya erteleyebilir. Bir etkinlik, gösteri iptal edildiğinde uygulanacak prosedür Çankaya Sahne tarafından belirlenir ve duyurulur. Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda, internet sitesinden, sosyal medya veya Çankaya Sahne internet sitesinden (0 312 4282822) bilgi alabilirsiniz.

 

İptallerde Çankaya Sahne, size bilet bedelini geri ödeyecektir. Bir etkinliğin yeri veya tarihi değiştirildiği takdirde, bilet bedelinin iadesi konusunda belirli sınırlamalar getirebilmektedir. Bu konuya ilişkin tam ve detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.

 

İptal ve ertelemelerde Çankaya Sahne ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Çankaya Sahne Bir Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya cankayasahne.com'a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya e-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya cankayasahne.com'a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

 

Geri ödemeler konusunda Çankaya Sahne  tarafından belirlenen son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bir gösterinin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda gösteri Çankaya Sahne geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir.

 

Önemli Uyarı: İptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin Çankaya Sahne Satış Noktalarına teslim edilmesi zorunludur. Biletlerin Çankaya Sahne’ye ulaştırılması sorumluluğu tamamen müşteriye aittir.